Ahoj, vítám Tě na Megan-Fan.blog.cz,na
    tvé české stránce o americké herečce a modelce
   Megan Fox. Megan se narodila 16.05.1986 v
   Memphisu, USA a je vysoká 168 cm. Meg můžeš
   znát hlavně z filmu Transformer nebo Jennifer´s
   Body. Dne 24.06.2010 se vdala na Havai, její
   manželje Brian Austin Green. Teť k blogu, můžeš
   zde najít novinky, fotky, informace a spoustu  
   dalšího, nejen ohledně Megan. Přeju příjemnou
   návštěvu a klidně se ještě stav, budu jen ráda.
        Děkuju
                                                       helen.


HOME SITE MEGAN MEDIA GALLERY MOVIES

December 2010

HAPPY NEW YEAR 2011!!!

31. december 2010 at 12:08 | Posed by: HeW^^ |  diary

Zdravím, :) jen chci všem popřát štastný nový (zjistila jsem že se to píše s malým n :D ale nevím proč :D) rok 2011! :) Toho signáče si nevšímejte dělala jsem ho narychlo! :D Tam doufám že si silvestra uřijete, doufám, že uvidíte velký ohňostroj! :D A taky doufám, že se neožerete! :D Takže veselého S(s)ilvestra a šťastný nový rok Vám přeje
HeW^^
Co mám v plánu v roce 2011?:
#1 ~ Novoroční nábor affiliates
#2 ~ Doplnit galerii
#3 ~ Nějak to tu vylepšit :D

Top 99 Most Desireable Women

31. december 2010 at 10:53 | Posed by: HeW^^ |  news

ASkMen zahájila svůj každoroční "Top 99 Most Desireable Women". Samozřejmě že tam můžete hlasovat pro Megan. :D Ale je v kategorii "acresses" hakže herečka. Je to řazené podle abecedy, takže se k Meg musíte dokopat podle navigačního systému :D. V loňském roce byla 11, pokusme se jí dostat letos alespoň na 10 místo. :DD
Nemusíte hlasovat jen pro Megan, můžete dát hlas každé celebritě. :) Není to o tom že můžete hlasovat jen jednou a konec. Ano, to sice ano, ale pro jendu celebritu. Nejvíce je 10. :)


Vote for Megan Fox as Sexiest Woman of the Year

30. december 2010 at 16:02 | Posed by: HeW^^ |  news
http://meganfoxweb.org/wp-content/uploads/2010/12/Megan-Fox.jpg

Popsugar začal hlasování pro nejvíce sexy ženu pro rok 2010. Megan tam samozřejmě nesmí chybět s polu s dalšími hvězdami jako např. Jessica Alba, Kristen Stewart, Jennifer Aniston, Bar Refaeli, Gisele Bundchen, Kim Kardashiana další.


Photo Of The Day 30/12/10

30. december 2010 at 11:42 | Posed by: HeW^^ |  photo of the day
Dneska mám dobrou náladu. I právě proto jsem vybrala tuto fotku. :D Nemyslíte že je úžasná?! :D Jinak megan vůbec nemá žádné novinky, tak se nedivte! ;)

Photo Of The Day 29/12/10

29. december 2010 at 10:00 | Posed by: HeW^^ |  photo of the day
Pro dnešek jsem vybrala fotky z Teen Choice Awards. Na fotce je Magan s Taylorem Lautnerem. Tak snad nevadí :D nevím při jaké jste straně při Stmívání. :D

Red Band Trailer – “Crazy Like A Fox”

28. december 2010 at 20:03 | Posed by: HeW^^ |  videos
Omluvte mě ale k tomuto videu, zatím, nic nenapíšu mám toho teďka hodně. ;)

10 NEJ Megan Fox

28. december 2010 at 18:58 | Posed by: HeW^^ |  facts

NEJVĚTŠÍ TRAPAS: Kradla v odchodech
Krásná herečka se v jednom z rozhovorů přiznala, že byla v pubertě přistižena v obchodě při krádeži make-upu. Dokonce ji postavili před soud, a za trest poslali balit zdarma vánoční dárky do obchoďáku.

NEJVĚTŠÍ LÁSKA: Brian asutin Green
Megan se s Brianem potkala poprvé v roce 2004, o dva roky později se pár poprvé zasnoubil. Jenže za tři roky zasnoubení zrušili.

NEJVĚTŠÍ POKLAD: Prsten
Po svatbě se na prsteníčku levé ruky Megan objevil prsten z bílého zlata s obrovským diamantem se smaragdovým brusem. Takový prsten může stát až 70 tisíc dolarů, což je přes 1, 4 milionů korun.

NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN: 24.června
Láska je mocná čarodějka - 24. června si na Havaji, v resortu Four Seasons stala Megan vdanou paní. Na obřadu bylo kromě novomanželů Megan Fox a Briana Austina Greena jen šest hostů a celý resort hlídala horda bodyguardů.

NEJVĚTŠÍ CHYBA: Prostořekost
Kvůli své "nevymáchané" puse přišla Megan Fox o roli v třetím pokračování úspěšné filmové série Transformers. Pomlouvala totiž jejího režiséra Michaela Baye, po premiéře ho nazvala Hitlerem a Napoleonem - s problémovou herečkou už štáb dál nechce spolupracovat. Ona sama prohlašuje, že v dalším díle robotí ságy už hrát stejně nechce.

NEJSKANDÁLNĚJŠÍ ODHALENÍ: Vztah se striptérkou
Megan Fox se přiznala, že její milenkou byla jistá striptérka, jménem Nikita. Podle jejích slov se nejednalo o úlet, ale skutečný vztah. O jejím manželovi se už také mockrát spekulovalo, že se mu líbí i muži.

NEJÚTLEJŠÍ PAS: 4 cm
Megan Fox má tělo bohyně, ale tvůrcům filmu Johan Hex to stejně nestačilo. Oblékli ji proto korzet, ve kterém její pas stáhli na neuvěřitelných 46 cm.

NEJLEPŠÍ DIETNÍ TRIK: Ocet
Když to Megan Fox přežene se svými milovanými sladkostmi, vsadí na ranní pročišťovací kůru z jablečného octa.

NEJVĚTŠÍ SOUPEŘKA: Angelina Jolie
I když se v posledních letech Angelina Jolie prezentuje hlavně jako matka, její sexapeal tím nějak netrpí. V anketách pánských časopisů si pravidelně šlapou s Megan Fox na paty. Megan Fox o sobě ale nepochybuje a považuje se za nejvíc sexy ženu planety.

NEJODPORNĚJŠÍ SCÉNA: Roztleskávačka
V odpornou stvůru se změnila Megan Fox ve filmu Tělo Jennifer. Ve filmu ji totiž posedne dáběl a z ní se stane bestie, která vraždí spolužáky. V těchto scénách se dokonalá tvář Megan rozjede do odporného šklebu, místo zubů ji vyskáčou ostré tesáky - zkrátka kráska z zulíbání.

Photo Of The Day 28/12/10

28. december 2010 at 8:45 | Posed by: HeW^^ |  photo of the day
Pro dnešní den dávám fotku nebo spíš scan z světoznámého časopisu Elle. Vybrala jsem jí proto, že tam Megan vypadá jinak než nrmálně, jinak, než vypadá skoro pokaždé. Snad chápete. :D

Něco málo k dnešku.

28. december 2010 at 6:56 | Posed by: HeW^^ |  diary
© Megan-Fan.blog.cz
Dobré jitro :D,
dneska nemůžu usnout tak zhruba od půl páte, hned jak rodiče odešli, šla jsem na PC, no.tak co jiného mám dělat. :D No Udělala jsem nové ikonky pro sister, menší :DD infpiráciju děkujom KaTe*, ale trošku ses si to upravila podle sebe. :P :DDDneska tu asi budu míň, v 9 hodin pro mě přijede matka, a jedeme k doktorce a potom na rovnítka :D domů se vrátím asi kolem 13 hodiny. Ke všemu musím ještě něco udělat. :/ No uvidím jdu se nějak zabavit :D

Layout 0.3

27. december 2010 at 16:42 | Posed by: HeW^^ |  past layouts
Datum: 27.12.-?.?.2011
Výrobce: HeW^^
Název: Back to Roma
» Tak jo udělala jsem novej lay, tamten už tady byl celkem dlouho, tyto fotky jsem objevila dneska ráno a uplně jsem se do ncih zamilovala. Jinak ja tký nic moc, o hodně tmavší než předchozí, co na něj říkáte?
Free Visitor Maps at VisitorMap.org